Блог

Розпочато набір на Школу бізнес-англійської

100 годин вивчення англійської мови – Intelligent Business для початківців. 
Заняття по 2 години в тиждень протягом 4 місяців.

Знати англійську мову, це вже не розкіш, це необхідність. Необхідність для того щоб рости та підвищувати свою конкурентоздатність у світі.
Тому, ми починаємо курс бізнес-англійської, де приділимо 100 годин вивченню і практиці мови.

Intelligent Business – це ряд методів та засобів, спеціально розроблених для тих, кому необхідно навчатися бізнесу за допомогою англійської, або кому потрібно виконувати знайомі бізнес задачі англійською мовою.

Це місце , де можна познайомитися з базовими принципами роботи в бізнесі, отримати знання про ключові поняття сьогоднішнього світу бізнесу, уміння представляти себе і свою компанію, свій проект, описувати продукт, який ви продаєте, як висловлювати свою думку чітко і ясно, як пройти співбесіду на роботу успішно, як вести обговорення ідей, домовлятися про зустрічі. Ознайомитися з сучасними бізнес трендами в світі, звичаями і традиціями світових компаній.

Які теми будемо практикувати?
– Контакти
– Команди
– Компанії
– Офіси
– Події
– Гроші
– Проекти
– Рішення проблем
– Продукт
– Конкуренти
– Локація
– Кар’єра
– Ідеї
– Подорожі
– Тренди

ХТО?
Лисак Іванна
Викладач англійської та німецької мов.
Має диплом вчителя англійської мови педагогічного університету, проте не обмежуючись даною освітою, постійно займається самоосвітою, є членом всесвітнього клубу “Cambridge Teacher”, що дозволяє завжди бути в центрі подій в світі навчання англійської. З метою не лише вивчення німецької мови, а й ознайомлення із закордонними методиками навчання іноземної мови, випробовуючи на собі, навчалася 1 рік в Німеччині у Vollkshochschule в Бінгені на Рейні, успішно склавши в результаті екзамен найвищого рівня на знання німецької мови.
Навчаючись на четвертому курсі, працювала вчителем англійської мови в загальньо-освітній школі. Проте зрозумівши, що програма навчання англійської в школах не є результативною і продуктивною , залишила дану роботу, і розпочала приватну діяльність з навчання мов.
На даний час має 8 років стажу викладання англійської, роботою з більш ніж 200 учнями
індивідуальних і групових занять, віком від 7 до 50 років, серед яких переможці олімпіад з англійської, дипломанти і лауреати всеукраїнського конкурсу з англійської мови “Грінвіч”. А головне багато вдячних учнів, для яких англійська стала одним із улюблених предметів, і які самостійно стали справлятися з нею без допомоги будь-яких репетиторів.

КОЛИ
15 травня – 15 вересня
Понеділок, середа, п’ятниця – 18:00 – 20:00.

ЦІНА
5600 – при реєстрації до 10 травня
6000 – при реєстрації з 11 травня до 14 травня
6600 – при реєстації в день курсу

РЕЄСТРАЦІЯ:

Кількість місць обмежена, тому, просимо Вас зареєструватись у формі за посиланням і наш адміністратор зв’яжеться з Вами, щоб обумовити всі деталі.

Для реєстрації натисніть – Зареєструватися

Детальнішу інформацію про Школу бізнес англійської можна дізнатися у соціальних мережах: VK та Facebook

| Без категорії | Переглядів 12

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *