WEB Development

Курс Frontend & Backend development

Поняття включає в себе цілий пласт мов та технологій, котрі використовуються для того, щоб відкрита в браузері сторінка поводила себе так, як задумано.

Записатися на курси

Пройшовши курс навчання

Ви зможете чітко розуміти наступне:

1

Мова розмітки HTML5

Розуміння призначення елементів розмітки(тегів) дозволить створювати структуровані сторінки, які будуть відмінно оптимізовані для сканування пошуковими системами, а новітні інструменти HTML5 дозволять забезпечити комфортне користування, створеним Вами, сайтом та ефективно реалізовувати Ваші маркетингові цілі.

2

CSS3

Сучасний ринок інтернет ресурсів увійшов в еру жорсткої конкуреції, і одну з ключових ролей у цій конкуренції відіграє те на скількі якісно реалізований дизайн сайту. Зі знаннями, які Ви отримаєте на наших курсах, Ви зможете створювати сайти з найсміливішим дизайном, які будуть мати ідеальний вигляд на всіх пристроях та браузерах.

3

JavaScript

Однією з ключових якостей сайту є як сайт взаємодіє з користувачем. Мова програмування JavaScript, дозволить Вам будувати логіку взаємодії сайту з користувачем, програмувати поведінку елементів сторінки, дозавантажувати вміст сторінок та створювати цим комфортні умови користування Вашим сайтом.

4

MySQL

MySQL це найпоширеніша система керування базами данних. Маючи знання основ роботи з базами данних та знаючи мову запитів MySQL, Ви зможете розробляти ефективні бази даних, та навчитеся формувати чіткі запити, що дозволить Вам створювати сайти з надзвичайно гнучкою логікою.

5

PHP

Знання мови програмування PHP дозволить Вам програмувати формування динамічних WEB-сторінок на стороні сервера, ще до того як сторінки будуть надіслані користувачеві. Ви навчитеся грамотно керувати вмістом баз данних, дізнаєтеся про основні принципи програмування та побудови динамічного каркасу Вашого сайту.

6

Готові рішення

У всесвітній мережі є багато готових бібліотек, технологій та рішень, які роблять розробку WEB-сторінок ще більш приємнішою, легшою, швидшою та якіснішою і допоможуть Вам створювати сайти високого рівня. Ми познайомимо Вас з найбільш ефективнішим та найбільш затребуванішими з них.

7

Завершення навчання

По завершенню навчання Ви виконаєте підсумкове завдання, де використаєте та закріпите отримані знання на практиці, та покажете себе конкурентним спеціалістом.

Процес навчання по курсу Frontend & Backend development

Маючи величезний досвід наших викладачів, ми використовуємо
найкращу методику навчання

dsfdsffdfg

Висока інтенсивність

Авторська методика

Візуалізація навчання

Триває навчання

Орієнтовний початок набору - 1 квітня

Всі наші курси

Вже більше студентів пройшли курс навчання

Станьте кваліфікованим спеціалістом з нами

Запишіться на курси і отримайте якісну освіту

Залишились запитання?

У вас є ще запитання на рахунок курсів?

Харченко Олександр

Харченко Олександр

Консультант школи Веб технологій