Блог

Навіщо Вам SEO курси в 2019?

Зачем вам сео?

Почати свій бізнес без мети зробити його успішним – це вже не найперспективніший початок. Звичайно, існує безліч обмежень, як об’єктивних, що відносяться до величини стартового капіталу і можливостей задовольнити попит, так і суб’єктивних: увійти в ринок, знайти або створити свого покупця і т.д. Вирішити першу проблему допоможуть інвестиції, але дістати їх вийде тільки в тому випадку, якщо Ви зможете довести, що прибуток гарантований.

У цій ситуації не розглядати інтернет як безмежне джерело покупців (в регіоні, країні, світі) справді не далекоглядно. Зрозуміло, можна спробувати підключити фахівців і схрестити пальці в очікуванні позитивного результату. Але як оцінити адекватність їх дій, логіку вибору методів і способів оптимізації та просування Вашого дітища?

Розібратися в основних принципах організації і функціонування такої сфери як Search Engine Optimization важливо не тільки новачкам, що починають свою справу, але і досвідченим бізнесменам. Більше того, по-справжньому експертна оцінка життєво необхідна кожній без винятку вже існуючої компанії.

Адже якщо вона сама не подбає про свій імідж, не створить відповідну репутацію в мережі, то впасти можуть не тільки віртуальні продажі. Ми говоримо не просто про недоотриманий прибуток, а про реальні ризики, пов’язані з відсутністю контролю за інформаційним позиціонуванням Вашої торгової марки серед потенційних та існуючих клієнтів.

Перефразувавши класичний вираз, пропоновані тут SEO-курси – це не готова риба в руки і навіть не вудка. Наша місія полягає в поширенні знань про саму риболовлю, що здатні забезпечити улов, незалежно від місця і інструментів для лову.

Раз Ви читаєте цю статтю, значить вже розумієте цінність раціонального підходу та стратегічного планування, а отже – саме час перейти від аналогій до конкретної пропозиції про взаємовигідну співпрацю.

Чим ці курси краще і чи відрізняються вони в принципі від навчання у інших?

Як правило, стандартний “багатообіцяючий” пакет у різного роду академій та інших псевдонаукових закладів з приставкою web в назві складається з нескінченного списку примарних обіцянок.

Класичний набір “фішок”, якого у нас немає:

 • загадкові базові знання і секретні хитрощі;
 • 100% гарантії з заплутаними умовами повернення грошей;
 • головні і безвідмовні інструменти;
 • загадкові принципи;
 • єдиноефективний метод діагностики та аудиту;
 • готові шаблони просування в ТОП;
 • швидкі, недорогі і прості рецепти успіху.

Таким же звичним атрибутом виступає “вражаюча” статистика учнів і клієнтів, тисячі з яких (за найскромнішими підрахунками, які неможливо перевірити) досягли поставлених цілей і перевиконали тільки їм відомий план, заробили мільйони доларів за перші кілька місяців і мають не менш приголомшуючі показники органічного трафіку на сайтах, що просуваються.

Повірте, реальний світ набагато цікавіше і вчорашній тріумф (навіть якщо він справжній) сьогодні мало що значить. Шаблонні дії не мають цінності, оскільки алгоритми роботи пошукових систем змінюються постійно, конкуренція домашніх булочок в районному центрі навіть приблизно не нагадує гравців на ринку побутової техніки або одягу в масштабах країни та інше.

Без купонів і акційних знижок, обіцянок про працевлаштування і додаткових платних матеріалів, наші SEO-курси – це допомога для людей будь-якого віку та професії, які бажають зрозуміти як:

 • Провести внутрішню оптимізацію з максимальною ефективністю для інтернет-ресурсу.
 • Виглядає і з чого складається якісний контент сайту.
 • Правильно шукати запити і формувати семантичне ядро.
 • Продуктивно використовувати зовнішні посилання.
 • “Читати” і грамотно аналізувати причинно-наслідкові зв’язки, що впливають на процес розкрутки сайту.
 • Отримати перспективну роботу, коли в активі лише середній рівень володіння англійською мовою.

Повністю безкоштовний бонус курсів з просування є розгляд кейсів. Успіхи і невдачі однаково важливі, особливо в частині аналізу. В іншому випадку, повторення одних і тих же помилок не залишить шансів ні Вам, ні інтернет-сервісу, ні Вашому бізнесу.

Правильно поставлене запитання набагато корисніше за дурну відповідь

Ніяких штампів в рішеннях і трафаретів для ідей, без магічних паличок і фантастичних обіцянок. Замість цього ми пропонуємо Вам інвестувати в курси по SEO з практичними кейсами і хорошою базою для успішного початку. Наше навчання – це твердий і впевнений перший крок. Переоцінити його важливість неможливо, так як саме він визначає стратегічний напрям майбутнього розвитку бізнесу.

Інтернет вже давно став невід’ємною частиною життя і ігнорувати такий потенціал нерозумно, тому Ви все одно рано чи пізно зверніться до сео-експерту. Проблема тільки в тому, що спізнитися – означає програти.

| Навчання | Переглядів 54

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *