WEB Development

Курс Frontend & Backend development

Поняття включає в себе цілий пласт мов та технологій, котрі використовуються для того, щоб відкрита в браузері сторінка поводила себе так, як задумано.

Записатися на курси

Пройшовши курс навчання

Ви зможете чітко розуміти наступне:

1

Мова розмітки HTML5

Розуміння призначення елементів розмітки(тегів) дозволить створювати структуровані сторінки, які будуть відмінно оптимізовані для сканування пошуковими системами, а новітні інструменти HTML5 дозволять забезпечити комфортне користування, створеним Вами, сайтом та ефективно реалізовувати Ваші маркетингові цілі.

2

CSS3

Сучасний ринок інтернет ресурсів увійшов в еру жорсткої конкуреції, і одну з ключових ролей у цій конкуренції відіграє те на скількі якісно реалізований дизайн сайту. Зі знаннями, які Ви отримаєте на наших курсах, Ви зможете створювати сайти з найсміливішим дизайном, які будуть мати ідеальний вигляд на всіх пристроях та браузерах.

3

JavaScript

Однією з ключових якостей сайту є як сайт взаємодіє з користувачем. Мова програмування JavaScript, дозволить Вам будувати логіку взаємодії сайту з користувачем, програмувати поведінку елементів сторінки, дозавантажувати вміст сторінок та створювати цим комфортні умови користування Вашим сайтом.

4

MySQL

MySQL це найпоширеніша система керування базами данних. Маючи знання основ роботи з базами данних та знаючи мову запитів MySQL, Ви зможете розробляти ефективні бази даних, та навчитеся формувати чіткі запити, що дозволить Вам створювати сайти з надзвичайно гнучкою логікою.

5

PHP

Знання мови програмування PHP дозволить Вам програмувати формування динамічних WEB-сторінок на стороні сервера, ще до того як сторінки будуть надіслані користувачеві. Ви навчитеся грамотно керувати вмістом баз данних, дізнаєтеся про основні принципи програмування та побудови динамічного каркасу Вашого сайту.

6

Готові рішення

У всесвітній мережі є багато готових бібліотек, технологій та рішень, які роблять розробку WEB-сторінок ще більш приємнішою, легшою, швидшою та якіснішою і допоможуть Вам створювати сайти високого рівня. Ми познайомимо Вас з найбільш ефективнішим та найбільш затребуванішими з них.

7

Завершення навчання

По завершенню навчання Ви виконаєте підсумкове завдання, де використаєте та закріпите отримані знання на практиці, та покажете себе конкурентним спеціалістом.

Процес навчання по курсу Frontend & Backend development

Маючи величезний досвід наших викладачів, ми використовуємо
найкращу методику навчання

dsfdsffdfg

Висока інтенсивність

Авторська методика

Візуалізація навчання

Всі наші курси

Вже більше студентів пройшли курс навчання

Станьте кваліфікованим спеціалістом з нами

Запишіться на курси і отримайте якісну освіту

Залишились запитання?

У вас є ще запитання на рахунок курсів?

Харченко Олександр

Харченко Олександр

Консультант школи Веб технологій